18
dec
'21

Geschreven door Redactie BON > Wendy Weijers
Foto's Redactie BON
Vechtpartij loopt uit de hand, één gewonde en een aanhouding.
Bij een vechtpartij aan de Koningin Astridboulevard, moesten meerdere politie en ambulance eenheden ter plaatse komen op de boulevard…..
Er was eerst gemeld dat het om een steekpartij zou gaan maar dat bleek niet het geval. Bij de vechtpartij is wel een jonge man gewond geraakt. Na onderzoek in de ambulance is hij mee genomen naar het ziekenhuis voor verder onderzoek.
De politie heeft ter plaatse een aanhouding verricht. Een agent is op een geleende fiets van een omstander door de omgeving gaan fietsen op zoek naar andere betrokkenen. Die zijn nog niet aangetroffen maar de politie heeft mogelijke verdachten in beeld.
Ter plaatse heeft de politie getuigen verklaringen afgenomen en doet verder onderzoek naar het incident.
Foto’s: BON
View the embedded image gallery online at:
https://blikopnoordwijk.nl/item/15489-vechtpartij-loopt-uit-de-hand-een-gewonde-en-een-aanhouding#sigProIdd2e7aae94c
https://blikopnoordwijk.nl/item/15489-vechtpartij-loopt-uit-de-hand-een-gewonde-en-een-aanhouding#sigProIdd2e7aae94c