Datum: 02-04-2023 - 01:33
08
apr
'22
Autodak kapot door naar beneden vallende schoorsteenrekken in Noordwijk.
Geschreven door Redactie BON > Wendy Weijers
Foto's Redactie BON

Autodak kapot door naar beneden vallende schoorsteenrekken in Noordwijk.

Een auto liep afgelopen donderdagavond veel schade op nadat er een zwaar schoorsteenrek boven op het voertuig viel. De bedrijfswagen is vermoedelijk total loss door de schade in het dak.

De harde wind van gisteravond zorgde ervoor dat diverse schoorsteenrekken naar beneden vielen vanaf het dak van een flat aan de Salviahof in Noordwijk. De rekken gaan het nestelen in schoorstenen tegen. Bewoners moesten binnen blijven en hulpdiensten zorgde weer voor een veilige situatie door alle losse rekken naar beneden te halen. 

Foto's: BON

Meest populair

  • Update: Lichaam van Cees Binnendijk is gevonden. Politie vraagt aandacht voor de vermissing van Cees Binnendijk uit Rijnsburg.
  • UPDATE: Aangepast persbericht van de gemeente: Het strand van Noordwijk is morgen afgesloten, inwoners mogen een frisse neus halen, mits ze de coronarichtlijnen naleven.
  • GGD meldt: twee inwoners van de Gemeente Noordwijk besmet met coronavirus.
  • RDW geeft géén toestemming aan Strandrups om te mogen rijden.
  • (Update: filmpje blikseminslag) Blikseminslag woning veroorzaakt flinke schade, veel huizen zonder stroom.