
GEANNULEERD Donderdag 30 juni 3e editie Strandlopen met extra activiteit.
Wegens het slechte weer is de Strandloop vanavond geannuleerd.
Op donderdag 30 juni vindt de derde editie van de Strandlopen van 2022 plaats. Vanwege het 50-jarig jubileum van de Strandlopen wordt het startschot gegeven door Noordwijks eigen Youtuber Alex Klein!Alex is bekend van zijn video’s op YouTube en wordt door een hele schare fans gevolgd.
Maar er is meer die avond. Er staan 2 trampolines voor de jongste jeugd tot 10 jaar die de twee kilometer loopt. Ieder kind dat nog energie heeft na die twee kilometer mag zich 5 minuten uitleven op de trampoline.
Alle lopers krijgen na afloop een fruitreep, die wordt gesponsord door Hoogervorst Electrotechniek.De welbekende Latjes zullen als speakers optreden. De sfeer zit er al goed in en het aantal lopers is groeiende.
Foto: BON