Datum: 02-10-2023 - 12:17
15
okt
'22
Scooterrijder raakt gewond na ongeval op fietspad Gooweg.
Geschreven door Redactie BON > Wendy Weijers
Foto's Redactie BON

Scooterrijder raakt gewond na ongeval op fietspad Gooweg.

Vanmiddag heeft er een ongeval plaatsgevonden op het fietspad langs de Gooweg bij de inrit van NIJC Gevers. Een scooterrijder kwam uit de richting van Noordwijkerhout en botste op een auto die optrok vanuit de uitrit van Gevers. Hij ging vol in de remmen, ging daarbij onderuit en raakte de auto….

De scooterrijder raakte gewond bij de valpartij. Getuigen die achter de man reden hebben eerste hulp verleend. De politie en de ambulancedienst waren snel ter plaatse. De man kon ter plaatse behandeld worden, vervoer naar het ziekenhuis was niet nodig.

De scooterrijder is daarna met eigen vervoer naar het ziekenhuis geweest om zich verder te laten behandelen aan zijn verwondingen.

Meest populair

  • Toos van der Valk opent gloednieuw restaurant ‘Vloed’ Van der Valk Palace Hotel.
  • Gemeente komt met persverklaring rondom vergunning Pension Code Rosé.
  • Update: Lichaam van Cees Binnendijk is gevonden. Politie vraagt aandacht voor de vermissing van Cees Binnendijk uit Rijnsburg.
  • UPDATE: Aangepast persbericht van de gemeente: Het strand van Noordwijk is morgen afgesloten, inwoners mogen een frisse neus halen, mits ze de coronarichtlijnen naleven.
  • GGD meldt: twee inwoners van de Gemeente Noordwijk besmet met coronavirus.