Datum: 02-10-2023 - 12:36
01
dec
'22
Kinderen steken container in brand op de Akkerwinde.
Geschreven door Redactie BON > Wendy Weijers
Foto's Flashlight Fotografie

Kinderen steken container in brand op de Akkerwinde.

Een aantal kinderen zijn donderdagavond staande gehouden na een brand op de Akkerwinde. De jeugd had een container in brand gestoken. De melding kwam even voor acht uur in de avond binnen. Er hing veel rook in de straat. De brandweer werd opgeroepen om de brand te blussen….

Brandweerlieden lieten de container vol water lopen waardoor de brand uit ging. Nadat het roken van de container stopte en het vuur gedoofd was kon de brandweer retour kazerne.

Meest populair

  • Toos van der Valk opent gloednieuw restaurant ‘Vloed’ Van der Valk Palace Hotel.
  • Gemeente komt met persverklaring rondom vergunning Pension Code Rosé.
  • Update: Lichaam van Cees Binnendijk is gevonden. Politie vraagt aandacht voor de vermissing van Cees Binnendijk uit Rijnsburg.
  • UPDATE: Aangepast persbericht van de gemeente: Het strand van Noordwijk is morgen afgesloten, inwoners mogen een frisse neus halen, mits ze de coronarichtlijnen naleven.
  • GGD meldt: twee inwoners van de Gemeente Noordwijk besmet met coronavirus.